Zaznacz stronę

Nasza historia

 

Firma Barner została założona na początku 2017 r w Barcelonie. Dokonało tego dwóch przyjaciół, którzy stale korzystając z urządzeń cyfrowych zidentyfikowali problem, który dotykał nie tylko ich samych, ale także miliony ludzi na całym świecie: nadmierne narażenie na szkodliwe niebieskie światło HEV.

Codziennie spędzając długie godziny na korzystaniu z różnego rodzaju ekranów, czuli się coraz gorzej, cierpiąc na Digital Eyestrain (zespół przemęczonego wzroku). Właśnie to skłoniło ich do szukania rozwiązania, które jednocześnie zapewni zdrowy wzrok i samopoczucie podczas korzystania z urządzeń cyfrowych i jednocześnie będzie świetnie wyglądać. Dotychczasowe dostępne na rynku rozwiązania nie były wystarczająco dobre, więc postanowili stworzyć własne.

JAK ZACZĘLIŚMY

Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć ostateczny, idealny produkt. Przed wprowadzeniem go na rynek postanowiliśmy przetestować go jeszcze za pomocą dwóch platform crowdfundingowych: Kickstarter i Indiegogo.

Dzięki niesamowitemu wsparciu tysięcy ludzi, którzy w nas wierzyli i wspierali nasze kampanie finansowania społecznościowego, sprzedaliśmy ponad 15 000 okularów w 81 krajach, a teraz prowadzimy działalność operacyjną, sprzedając nasze produkty na całym świecie.

NASZA WIZJA

Wraz z pojawieniem się urządzeń cyfrowych, nasz sposób życia, pracy, rozrywki, zabawy, komunikacji całkowicie się zmienił. Dlatego chcemy stać się firmą, która nie tylko produkuje modne okulary, aby ułatwić życie „generacji cyfrowej”, ale także marką, z którą ludzie mogą się identyfikować i mieć poczucie przynależności.

Uważamy, że wszystkie przedsiębiorstwa w XXI wieku powinny być tym, co określamy jako „firmy z duszą”, nie tylko koncentrując się na dostarczaniu najlepszego produktu konsumentom, ale także przyczyniając się do poprawy życia całego społeczeństwa. Barner jest właśnie jedną z takich firm, skupioną głównie na pomocy w tworzeniu zdrowego społeczeństwa w erze cyfrowej.

NASZ PRODUKT

Jako Barner dostarczamy Ci wspaniały produkt, aby pomóc Ci pracować wydajniej i lepiej się czuć korzystając z urządzeń cyfrowych, a przy tym świetnie wyglądać.

Rozwijamy każdy z naszych produktów z naciskiem na innowacyjność, wzornictwo, komfort i wysokie standardy jakości.

Uwielbiamy to co robimy. Tworzymy dla Ciebie okulary eliminujące niebieskie światło, bez względu na to czy należysz do pracowników korporacji, freelancerów, cyfrowych nomadów czy po prostu uwielbiasz cyfrową rozrywkę.

LEPSZY ŚWIAT

W Barner głęboko wierzymy, że każda firma powinna kierować się etyką i służyć społeczeństwu. Dlaczego? Ponieważ gdyby każda firma to robiła, żylibyśmy w znacznie lepszym świecie. Z tego powodu przekazujemy wartość 1 $ z każdego zamówienia na rzecz organizacji non-profit.

STAŃ SIĘ JEDNYM Z NAS

Barcelona, na którą mieszkańcy lubią w skrócie mówić „Barna” była inspiracją dla nazwy Barner.

Barnersi to nasze określenie na wszystkich ludzi, którzy związani są z Barceloną. Nie dlatego, że tu mieszkają, ale dlatego, że wyznają styl życia tego niesamowitego miasta.

Barner to ktoś, kto kto czerpie z życia pełnymi garściami, szanuje naturę, a swoją pasję i pozytywną energię dzieli z innymi.

Czy jesteś gotowy, by się nim stać?

ZAŁOŻYCIELE

Edu & Ray spotkali się przypadkiem w 2014 roku na Bali, gdzie znaleźli nocleg jak się okazało u wspólnego znajomego. Później każdy z nich poszedł swoją drogą. Edu w Irlandii i Singapurze pracował dla korporacji takich jak Samsung i Google, podczas gdy Ray był w Japonii i Kolumbii pracując dla Accenture, jednego z największych na świecie przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych.

Kilka lat później ich drogi znów się skrzyżowały i zrozumieli, że oboje mają w sobie ducha przedsiębiorczości. Połączyła ich także Barcelona – uwielbiane przez obu miasto. Po wielu godzinach spędzonych przed ekranami komputera skutkującymi ciągłym zmęczeniem i mruganiem, po litrach wylanych kropli do oczu, Edu i Ray zdali sobie sprawę, że muszą coś z tym zrobić. Potem narodził się Barner.

Adres do zwrotów towarów i korespondencji:
Barner Polska
ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b/25
02-958 Warszawa

Infolinia: 605 290 576

Nasze kolekcje

0