Zaznacz stronę

Najczęściej zadawane pytania

Sekcja pomocy

Produkt i kwestie techniczne

 

1. Jak działają soczewki BARNER?

Nasze soczewki blokują 40% niebieskiego światła w zakresie długości fali 430 nm – 450 nm i 100% niebieskiego światła przy długości fali 410 nm, dzięki czemu oczy są bardziej zrelaksowane, a z urządzeń cyfrowych komfortowe. Okulary Barner to profesjonalna ochrona wzroku w każdych warunkach.

2. Czy można zamówić okulary z soczewkami korekcyjnymi na receptę?

Tak, już wkrótce będzie taka możliwość. Będziemy mogli stworzyć dedykowane okulary korekcyjne dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością, w zakresie mocy od +6.00 do -8.00, oraz cylinder od +4.00 do -4.00.

Przed zamówieniem upewnij się, że masz aktualną receptę od swojego okulisty i wypełnij ankietę dostarczoną w e-mailu po złożonym zamówieniu.

3. Czy soczewki BARNER działają po zmroku?

Tak! Używaj ich dowoli w porze wieczornej i nocnej. Nie tylko będziesz miał bardziej zrelaksowany wzrok, ale także szybciej zaśniesz i będziesz miał głębszy sen. Istnieją badania pokazujące, że blokowanie niebieskiego światła z urządzeń cyfrowych w porze wieczornej może pomóc zwiększyć nawet do 3 razy poziom melatoniny.

4. Czy mogę używać okularów BARNER do jazdy nocą?

Tak, możesz! Soczewki o podstawowym zabarwieniu poniżej 20% (takie jak nasze) są uważane za bezpieczne do jazdy w nocy.

5. Czy mogę komfortowo korzystać z ekranów w okularach z nakładką przeciwsłoneczną?

Oczywiście! Jesteśmy firmą produkującą także okulary przeciwsłoneczne, dlatego też nasze nakładki przeciwsłoneczne do klasycznych okularów są niepolaryzowane. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu korzystać z dowolnych urządzeń cyfrowych i widzieć bez przekłamań obrazu.

6. Jak należy czyścić okulary?

Zalecamy używanie dołączonej ściereczki czyszczącej (lub innej zakupionej w salonie optycznym) do usuwania tłuszczu, kurzu i wilgoci z soczewek bez efektu rozmazywania. Jeżeli wymagane jest bardziej intensywne czyszczenie, należy użyć sprayu do czyszczenia soczewek bez alkoholu.
Do czyszczenia naszych oprawek octanowych należy używać wody i mydła, a następnie przetrzeć je ściereczką z mikrofibry.

7. Czy mogę wyregulować oprawki?

Tak! Ponieważ nasze oprawki wykonane są z najwyższej jakości octanu Mazzucchelli, dzięki czemu są łatwo formowalne. Udaj się do najbliższego optyka, który dopasuje je idealnie do Twojej twarzy w ciągu kilku minut.

8. Czy wszystkie oprawki są typu unisex?

Tak, wszystkie nasze modele są uniwersalne jeśli chodzi o płeć i doskonale sprawdzają się w przypadku każdego kształtu twarzy.

9. Co zrobić, jeśli mam problemy z zakupem online?

Nie martw się! Skontaktuj się z nami pod adresem info@barnerbrand.pl lub za pośrednictwem komunikatora na Facebooku, a my z przyjemnością udzielimy Ci wsparcia.

Adres do zwrotów towarów i korespondencji:
Barner Polska
ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b/25
02-958 Warszawa

Infolinia: 605 290 576

Nasze kolekcje

0